Обухівська районна рада
Обухівський район, Київська область

Постійні депутатські комісії Обухівської районної ради

Постійна комісія з питань регламенту,  депутатської  діяльності та
депутатської етики, місцевого самоврядування, забезпечення законності,
правопорядку та антикорупційної політики районної ради

Голова

Зануда Олексій Петрович

 

Заступник голови

Дорошенко Анатолій Васильович

 

Секретар

Корсун Олена Василівна

 

Члени комісії:

Новохатько Олексій Петрович

Сльозко Олена Анатоліївна

 
 

 

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного
розвитку, підприємництва та сфери послуг

Голова

Гербеда Сергій Володимирович

 

Заступник голови

Устименко Микола Васильович

 

Секретар

Тимченко Володимир Костянтинович

 

Члени комісії:

Коваленко Володимир Іванович 

Кравчук Оксана Леонідівна

 
 

 

Постійна комісія з питань освіти, культури, молодіжної політики,
спорту, туризму, інформаційної політики, духовності та
взаємодії з громадськими організаціями

Голова

Шафаренко Анатолій Миколайович

 

Заступник голови

Деніс Василь Ярославович

 

Секретар

Сухіх Ігор Анатолійович

 

Члени комісії:

Коваленко Микола Павлович

Комарніцький Павло Романович

 
 

 

Постійна комісія з питань розвитку території, землекористування,
будівництва, інвестицій, екології та агропромислової політики

Голова

Іщенко Віктор Михайлович

 

Заступник голови

Гридько Олексій Олександрович

 

Секретар

Карманов Антон Миколайович

 

Члени комісії:

Волосатов Микола Данилович

Іщенко Юрій Володимирович

П’янюк Володимир Васильович

Сніцар Віктор Петрович

 
 
 
 

 

Постійна комісія з питань житлово-комунального
господарства, благоустрою, комунального майна,
транспорту, зв’язку та інфраструктури

Голова

Устименко Олександр Митрофанович

 

Заступник голови

Кучма Володимир Володимирович

 

Секретар

Клітинський Сергій Васильович

 

Члени комісії:

Бойко Дмитро Миколайович

Кровкін Олександр Михайлович

 
 

 

Постійна комісія з питань соціального захисту населення,
охорони здоров’я, материнства та дитинства

Голова

Тимченко Юрій Олександрович

 

Заступник голови

Ільєнко Лариса Олександрівна

 

Секретар

Шимоненко Ніна Борисівна

 

Члени комісії:

Черниш Валерій Борисович

Шкуро Алла Олександрівна